O mnie

Moje zdjęcie

Uważam, że powiedzieć o kimś ---,,Kura domowa "--- to komplement .

piątek, 7 września 2012

Sojowo mi


A w zasadzie sosowo-sojowo. A wszystko dzięki szybkiej zabawie na profilu TaoTao   na Facebooku.Nie miałam z tym problemów bo sosów ( i innych produktów tej firmy używam na co dzień ) . Nie był więc to udział w konkursie ot tak sobie .

Trzeba było podać  50 pomysłów na użycie sosów sojowych .Wymieniłam 50 swoich przepisów w których użyłam sos sojowy :) .

A dziś odebrałam przesyłkę - sosy sojowe :
-Sos sojowy ciemny
-Sos sojowy o obniżonej zawartości soii
-Sos sojowo-grzybowy
-sos sojowy

TaoTao zadbało o to by miłośnicy ich produktów mieli co używać -- bardzo mi miło.
Jest kilka firm których produkty używam nie zamieniając ich na inne bo po prostu uważam je za dobre , przyzwyczaiłam się do nich .I w swoich przepisach konkretnie piszę wtedy , ze ma to być coś firmy ..... TaoTao jest jedną z tych firm ( są jeszcze buliony, soki, herbaty, sery i parę innych ) .

Pewnie robię tym firmom reklamę ( co wiele osób mi wytyka ) - ale ja po prostu uważam , ze gdyby zastosować produkt innej firmy to potrawa by była trochę inna . Tak więc każdy kto korzysta z moich podpowiedzi ma wybór - albo mi wierzy i używa tego co ja , albo ma swoje smaki i stosuje swoje zamienniki .

Ja w każdym razie nie mam zamiaru pisać , że coś jest moim zdaniem dobre jeśli jest.

1 komentarz:

Gosia pisze...

Fajna nagroda, też używam produktów Tao Tao, choć teraz w moim lidlu kupiłam sosy(sojowy i kilka do gotowych dań) Vitasia, również bardzo mi smakują:)